UHDE Hukuk & Danışmanlık & Arabuluculuk

Hakkımızda

      Büromuz 14.04.2007 tarihinde açılmış olup Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Eşya Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, Kişiler ve Vatandaşlık Hukuku, Fikri Sınai Haklar Hukuku, Marka Hukuku, Ceza Hukuku ve İcra Hukuku alanlarında çalışmakta olup farklı sektörlerdeki şirketlere ve gerçek kişilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda 01 Ocak 2018 tarihinden bu yana İş Hukukunda Arabuluculuk ve 01 Ocak 2019 tarihinden bu yana da Ticaret Hukukunda Arabuluculuk hizmeti de vermektedir. 

Av.Ulaş ÖZTÜRK

             

      1979 Hanak/Ardahan doğumlu olup memleketi Artvindir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 yılında mezun olmuş akabinde "İş Kazaları ve Meslek Hastalığı Sonucu Oluşan Tazminat Davaları ile Tespit Davaları" konulu staj tezi İstanbul Barosu tarafından uygun görülüp kabul edilmiştir.  İstanbul Ticaret Üniversitesi' nde "Uluslararası Ticaret Hukuku ve AB Hukuku"  alanında Yüksek Lisans yapmış, "Marka Hakkına Tecavüz Oluşturan Fiiller ve Cezai Müeyyideleri" konulu tezi kabul görmüştür.

      Üniversite öğrencilik yıllarında İŞ-TİM (ARİA) Telekominikasyon A.Ş.' de çalışmış ardından Yarsuvat Hukuk Bürosu’ nda stajyer Avukat ve staj bitiminde Avukat olarak 2 yıl kadar çalışmıştır.

      Nisan 2006 da askerlik görevini Personel Sınıfı yedek subayı olarak bir yıl süre ile Yozgat/Akdağmadeni Askerlik Şubesi Başkanı olarak  yapmıştır. Nisan 2007'de  UHDE Hukuk & Danışmanlık Bürosu'nu kurmuştur. Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku (Bilişim Sektöründe Haksız Rekabet Davaları) İş Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanında danışmanlık vermektedir.

Av. Ahmet BUÇAN

        

      1979 Ardeşen/RİZE doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olmuş akabinde İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak stajını tamamlamıştır. “İcra ve İflas Hukukunda İptal Davaları” konulu staj tezi İstanbul Barosu tarafından uygun görülüp kabul edilmiştir.     

       Avukatlık Stajı bitimi sonrası 2 yıl serbest avukatlık yapmış ve akabinde 2006 Nisan ayından itibaren 1 yıl süreyle Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Askeri Savcılığında Hakim Teğmen sınıfına bağlı Askeri Savcı olarak görev yapmış olup Nisan 2007 de UHDE Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nu kurmuştur.   

      Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Bölümü "Sermaye Şirketleri Hukuku" alanında Yüksek Lisansını 2012 yılında tamamlamıştır. Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku (Şirket Devirleri) Vergi Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanında danışmanlık vermektedir.

 

Av. Sercan ALMAZ

 

      1986, İstanbul doğumludur. Orta öğretimini, Almanca eğitim veren Kartal Anadolu Lisesi’nde; hukuk eğitimini ise 2012 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayıp mezun olmuştur.
         
         2013 yılında "Fikri Sınai Mülkiyet Hukuku kapsamında ‘Eser’ " konulu staj tezi İstanbul Barosu tarafından uygun görülüp kabul edilmiş aynı yıl içerisinde Avukatlık mesleğine başlamıştır.

         2013 yılından beri Avukat olarak UHDE Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda yer almaktadır. Çalışmalarını yoğunluklu olarak Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Malpraktis Uygulamaları, Aile Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sigorta Hukuku ve Kira Uyuşmazlıkları alanlarında sürdürmektedir.


Av. Sevda POLAT


               Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2015 yılında mezun olan Sevda POLAT, 2015’ te İstanbul Barosu'na kaydolmuştur. Polat, 2017’ den bu yana UHDE Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda Avukat olarak görevini sürdürmektedir.

            Çalışma Alanları; Ticaret Hukuku, Rekabet Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku başta olmak üzere; ayrıca İş Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku alanlarında danışmanlık vermektedir.


 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret53170
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.929612.9814
Euro14.669514.7283
Hava Durumu
Saat